„Jaguar“ pageidauja naudoti slapukus, leidžiančius išsaugoti informaciją Jūsų kompiuteryje ir gerinti mūsų interneto svetainės kokybę. Vienas iš mūsų naudojamų slapukų yra būtinas tam, kad svetaine būtų įmanoma naudotis. Jis jau buvo įdiegtas. Jei norite, galite pašalinti ir blokuoti visus šioje interneto svetainėje naudojamus slapukus, tačiau dalis svetainės nebeveiks. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir jų pašalinimą, žr. Privatumo politika.

JAG_AVL_CURRENCY_DISCLAIMER_001

JAG_AVL_CURRENCY_DISCLAIMER_002


Gerai
Approved

NAUDOTŲ AUTOMOBILIŲ PROGRAMA JAGUAR APPROVED PROMISE

Garantuota automobilio kokybė su Jaguar Approved

NAUDOTŲ AUTOMOBILIŲ PROGRAMA JAGUAR APPROVED PROMISE

Užtikriname JAGUAR automobilių kokybę ir patvarumą, ne tik jo pagaminimo dieną, bet ir klientams įsigyjantiems naudotą JAGUAR. Galite būti tikri, kad JAGUAR APPROVED automobiliai yra patvirtinti, buvo atnaujinti ir yra tokie pat kokybiški kaip ir jų pagaminimo dieną. Siekiame maksimalaus klientų pasitikėjimo, todėl visiems automobiliams suteikiame APPROVED garantiją. Taigi, išvengsite bet kokių galimų rūpesčių, visą dėmesį sutelkdami išskirtiniam važiavimo malonumui.DVEJŲ METŲ NERIBOTOS RIDOS ARBA 150 000KM JAGUAR APPROVED GARANTIJA

DVEJŲ METŲ NERIBOTOS RIDOS ARBA 150 000KM JAGUAR APPROVED GARANTIJA

JAGUAR APPROVED garantija taikoma tik ne senesniems nei 5 metų automobiliams, kurių rida įsigyjant automobilį nesiekia 150 000 kilometrų, kai automobilis perkamas iš JAGUAR įgalioto atstovo.

Ši visapusiška garantija atitinka naujiems automobiliams taikomą garantiją. Naudojant tik originalias JAGUAR dalis, garantija apima mechaninių ar elektros sistemos gedimų šalinimo išlaidas, tačiau remontą turi atlikti tik mūsų apmokyti meistrai. Galimas gedimo užklausų skaičius neribojamas. Be to, Jūsų automobiliui suteikiama ne trumpesnė nei dvejų metų garantija. Ši paslauga galima tik perkant automobilį iš JAGUAR patvirtinto atstovo.

IEŠKOTI JAGUAR NAUDOTO AUTOMOBILIO
24/7 PAGALBA KELYJE JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE IR EUROPOS SĄJUNGOJE

24/7 PAGALBA KELYJE JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE IR EUROPOS SĄJUNGOJE

JAGUAR ASSISTANCE – tai visapusiška pagalbos programa, skirta JAGUAR automobilių vairuotojams ir leidžianti užmiršti apie visus galimus rūpesčius. Įgyvendinant programą, pagalba teikiama bet kokioje netikėtoje avarinėje situacijoje – nuo gedimų ir eismo įvykių, iki smulkių gedimų, pavyzdžiui, nuleidus padangai arba pametus raktelius.

Visą garantinį laikotarpį visiems JAGUAR patvirtintiems automobiliams teikiama pagalbos kelyje paslauga (JK ir Europoje). Paslauga teikiama 24 valandas per parą, 365 dienas per metus ir apima automobilio užvedimo, nuomos, tolesnės kelionės organizavimo, automobilio pristatymo, apgyvendinimo ir avarijos valdymo paslaugas. Visos šios paslaugos yra įskaičiuotos.

IEŠKOTI JAGUAR APPROVED NAUDOTO AUTOMOBILIO
 PATIKROS PASLAUGA 165 MULTI-POINT INSPECTION

PATIKROS PASLAUGA 165 MULTI-POINT INSPECTION

Esame parengę 165 patikros punktų sąrašą, kuriuo meistrai privalo griežtai vadovautis. Taip užtikriname geriausią įmanomą Jūsų automobilio elektros sistemos, techninės dalies bei kėbulo patikrą. Mūsų meistrai atlieka nuodugnią automobilių patikrą naudodami naujausias technologijas, įrankius ir diagnostikos įrangą. Atliekant patikras, visada įvertinama dažytų paviršių, salono, variklio būklė ir atliekami testai realiomis sąlygomis. Be to, prieš JAGUAR meistrui patvirtinant automobilį, atliekama jo galutinė apžiūra.

IEŠKOTI JAGUAR APPROVED NAUDOTO AUTOMOBILIO
Mūsų meistrai

Mūsų meistrai

JAGUAR meistrų komanda - tai kruopščiai atrinkti ir apmokyti specialistai gebantys užtikrinti aukščiausią profesionalumo, įgūdžių ir dėmesio smulkmenoms lygį. Visus remonto darbus atlieka JAGUAR meistrai, kurie naudoja specialius įrankius, diagnostikos įrangą ir originalias JAGUAR dalis. Visada dirbame pagal griežčiausius standartus, todėl visus darbus turi atlikti tik mūsų patvirtinti atstovai.

IEŠKOTI JAGUAR APPROVED NAUDOTO AUTOMOBILIO
Ridos ir istorijos patikra

Ridos ir istorijos patikra

Kruopščiai patikriname kiekvieno automobilio istoriją, atlikdami nepriklausomus tyrimus. Visi automobiliai pateikiami su nepriklausomų tikrintojų nustatyta ridos ir ankstesnių savininkų istorija, užtikrinančia, kad nėra jokių su automobiliu susijusių finansinių įsiskolinimų, automobilis nėra vogtas arba nurašytas. Taigi, garantuojame, kad galėsite saugiai naudotis savo naujuoju JAGUAR APPROVED automobiliu, turinčiu pilną istoriją ir pasižyminčiu savybėmis, kurių iš jo tikitės.

EŠKOTI JAGUAR APPROVED NAUDOTO AUTOMOBILIO
Automobilio patikra realiomis sąlygomis

Automobilio patikra realiomis sąlygomis

Visi automobiliai tikrinami realiomis sąlygomis. Atliekant patikrą, mūsų mechanikai vertina unikalias kiekvieno automobilio charakteristikas. Pavyzdžiui, tikriname pakabą, vibracijas, stabdžių sistemą, variklio darbą, transmisiją ir dar devynias automobilio zonas, kad užtikrintume geriausias technines automobilio charakteristikas. Tai reiškia, kad Jūsų įsigytas naudotas JAGUAR APPROVED automobilis kokybe nenusileis naujam automobiliui.

IEŠKOTI JAGUAR APPROVED NAUDOTO AUTOMOBILIO
Nepriklausoma patikra

Nepriklausoma patikra

Siekdami tenkinti sau ir mūsų atstovams nustatytus griežtus standartus, reguliariai atliekame nepriklausomą savo paslaugų, įrangos ir personalo patikrą. Atliekant patikrą, įvertinami visi klientams svarbūs naudotų automobilių programos APPROVED aspektai, įskaitant įrangą ir pačius automobilius.

IEŠKOTI JAGUAR APPROVED NAUDOTO AUTOMOBILIO